olej na sololitu, 84,5 x 49 cm, sign. a popsáno vpravo dole, rámováno
Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč
Číslo položky: 1508
Dražba ukončena: 13.11.2018, 22:20 h