Voháňka Jiří (1956)Potok Bělá

olej na sololitu, 84,5 x 49 cm, sign. a popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 500 Kč
Aktuální cena 2 500 Kč

Číslo položky: 1508
Plánované ukončení dražby: 13.11.2018, 22:20 h
0 dní, 15 hod., 37 min. a 25 sekund