Procházka Josef (1909 - 1984)Potok v zimě

olej na plátně, 50 x 58 cm, signováno vpravo dole, rámováno. Pravost potvrdil PhDr. Michael Zachař

Vyvolávací cena 35 000 Kč
Aktuální cena 39 000 Kč

Číslo položky: 2922
Poslední dražitel: 1027
Dražba ukončena: 26.10.2021, 21:28 h