Šlitr Jiří (1924 - 1969)Praha

olej na plátně, 60. léta, 66 x 53,5 cm, nesign. publikováno v publikaci Podoby podivuhodného muže - 8x Jiří Šlitr (vydalo nakladatelství a vydavatelství Novinář, 1990). Obraz z pozůstalosti autora.

Vyvolávací cena 40 000 Kč
Aktuální cena 44 000 Kč

Číslo položky: 399
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 05.11.2015, 17:43 h