Houra Miroslav (1933 - 2006Příběhy VI.

komb.technika, 1987, 52 x 32 cm, signováno uprostřed dole, rámováno. Zezadu štítek z Díla.

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 500 Kč

Číslo položky: 3838
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 13.11.2023, 20:21 h