Panuška Jaroslav (1872 - 1958)Prtioko

akvarel, 1955, 23,1 x 32 cm, sign. vpravo dole, na rubu kresba tužkou jako varianta. Přiložen dopis psaný autorem, vysvětlující "Prtioko". Kopie dopisu přiložena.

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 7 500 Kč

Číslo položky: 1465
Poslední dražitel: 427
Dražba ukončena: 13.11.2018, 18:45 h