Demel Karel (1942)Průnik I.

lept + suchá jehla, 2000, 17,3 x 13 cm, sign. vpravo dole, popis dole uprostřed, značeno 30/130

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 1948
Poslední dražitel: 681
Dražba ukončena: 10.02.2020, 21:35 h