Líbal František (1896 - 1974)Rákosí na rybníce

1970, olej, 19 x 24 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis autorem

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 3 900 Kč

Číslo položky: 2507
Dražba ukončena: 02.02.2021, 21:24 h