Demel Karel (1942)Schůzka

lept, 1986, 48,5 x 63,5 cm, vlevo dole 23/130, sign. vpravo dole Karel Demel 86, rámováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Aktuální cena 4 100 Kč

Číslo položky: 464
Poslední dražitel: 138
Dražba ukončena: 28.04.2016, 10:43 h