Laufrová Alena (1952)Soumrak nad Vítem

bar. lept, 1985, 39 x 29,7 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 1/80, pasparta + sklo. Na rubu štítek z Díla.

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 2177
Dražba ukončena: 27.05.2020, 19:25 h