Čech František Ringo (1943)Staré město Praha

serigrafie, 1990, 39 x 27 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole značeno 22/200

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 600 Kč

Číslo položky: 1947
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 10.02.2020, 21:30 h