Nepil František (1929 - 1995)Šťastný pes

tuš, akvarel, 10,8 x 14,3 cm, sign. vlevo dole, vpravo dole nečitelný popis, pasparta a sklo

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 1588
Poslední dražitel: 531
Dražba ukončena: 27.03.2019, 17:35 h