Rolín Viktor (1887 - 1942)Stromy k krajině

olej, 20 x 30 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 3 500 Kč

Číslo položky: 3616
Poslední dražitel: 839
Dražba ukončena: 28.02.2023, 22:53 h