Čermák Jaroslav (1830 - 1878)Studie mužského portrétu

komb. technika 24,8 x 19 cm, nesign., na paspartě jméno autora, rámováno. Pravost potvrdila PhDr. Šárka Leubnerová

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 3801
Dražba ukončena: 13.11.2023, 18:30 h