Novák Jaroslav (1904 - 1984)Synthézia

1948, litografie, 21 x 15,5 cm, sign. vpravo dole a vlevo dole v kameni

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 500 Kč

Číslo položky: 2382
Dražba ukončena: 07.10.2020, 17:30 h