Kulhánek Oldřich (1940 - 2013)Tizian

litografie s podtiskem, 2011, 21 x 14,5 cm, sign. dole uprostřed

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Aktuální cena 2 000 Kč

Číslo položky: 1263
Poslední dražitel: 135
Dražba ukončena: 02.05.2018, 19:55 h