Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Tmavý motýlek

akvarel, 1984, 12 x 9 cm, sign. vpravo dole, na rubu popis od L.J., pasp. + sklo

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 1234
Poslední dražitel: 298
Dražba ukončena: 02.05.2018, 17:25 h