Anderle Jiří (1936)Toccata

suchá jehla, varianta s kresbou, 1/1, 1987, 49 x 33 cm, signováno a popsáno, rámováno.

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 26 000 Kč

Číslo položky: 3626
Poslední dražitel: 623
Dražba ukončena: 07.06.2023, 17:30 h