Mezřický Jiří (1939)Unbedeutendes Ereignis

1989, bar. litografie, 54,3 x 42,7 cm, sign. vlevo dole v kresbě tužkou + vpravo dole v kameni, vlevo dole značeno 13/150

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 200 Kč

Číslo položky: 2372
Dražba ukončena: 06.10.2020, 22:30 h