Slíva Jiří (1947)V manéži

bar. litografie, 17,5 x 14,5 cm, 31/50, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 800 Kč

Číslo položky: 3132
Poslední dražitel: 47
Dražba ukončena: 03.03.2022, 19:30 h