Slabý V. V Zimě na vesnici

olej na lepence, 33,5 x 46, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Aktuální cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1477
Plánované ukončení dražby: 13.11.2018, 19:45 h
0 dní, 13 hod., 1 min. a 4 sekund