Rublič Ivo (1900)Ve Stromovce

akvarel + pastel, 1945, 27 x 49,5 cm, sign. vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 700 Kč
Aktuální cena 700 Kč

Číslo položky: 1307
Dražba ukončena: 03.05.2018, 18:05 h