Jiřincová Ludmila (1912 - 1994)Villon

bar. litografie, 36,5 x 22,3 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole přípis, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 8 500 Kč

Číslo položky: 3695
Poslední dražitel: 675
Dražba ukončena: 07.06.2023, 20:45 h