Váchal Josef (1884 - 1969)Z cyklu Bellum

1913, bar. dřevoryt, 18 x 24 cm, sign. vlevo dole, vpravo dole popis, rámováno

Vyvolávací cena 14 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 2795
Dražba ukončena: 27.05.2021, 20:10 h