Filla Emil (1882 - 1953)Z cyklu o Heráklovi

suchá jehla, 1945, 41,5 x 29,8 cm, signováno a datováno v desce LD EF 45. Zkušební tisk na ručním papíru.

Vyvolávací cena 1 400 Kč
Aktuální cena 3 100 Kč

Číslo položky: 198
Poslední dražitel: 50
Dražba ukončena: 30.04.2015, 13:03 h