Švabinský Max (1873 - 1962)Zahučely hory

litografie s podtiskem, č. 555 soupisu, 17,2 x 11,2 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 600 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 1487
Plánované ukončení dražby: 13.11.2018, 20:35 h
0 dní, 13 hod., 53 min. a 25 sekund