Pileček Jindřich (1944 - 2002)Zápas Jakuba s Andělem

lept, 1992, 15,1 x 20 cm, sign. vpravo dole, název uprostřed dole, značeno 1/30. Paspartováno.

Vyvolávací cena 500 Kč
Aktuální cena 600 Kč

Číslo položky: 2915
Poslední dražitel: 692
Dražba ukončena: 26.10.2021, 20:55 h