Gažovič Vladimír (1939)Zátišie s kométou II.

bar. litografie, 1983, 62,6 x 49,3 cm, signováno a popsáno dole uprostřed

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 13 000 Kč

Číslo položky: 3069
Poslední dražitel: 202
Dražba ukončena: 02.03.2022, 19:20 h