Mizera Otta (1919 - 1952)Žena

suchá jehla, 1944, 24,7 x 15,8 cm, značeno v desce  a sign. vpravo dole, vlevo dole 3/10

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Aktuální cena 1 700 Kč

Číslo položky: 1451
Poslední dražitel: 457
Dražba ukončena: 13.11.2018, 17:35 h