Filla Emil (1882 - 1953)Žena

lept, 1933, 27,8 x 21,8 cm, značeno vlevo dole 15, signováno vpravo dole v desce EF 33,  a tužkou Emil Filla. Z cyklu "Ženy" vydaného v roce 1934 v nákl. pouze 30 tisků, tento č.15

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 190
Dražba ukončena: 30.04.2015, 12:20 h