Filla Emil (1882 - 1953)Žena

lept, 1933, 28,5 x 24 cm, vlevo dole č.15, sign. v desce E.F. a vpravo dole tužkou Emil Filla, rámováno.

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 309
Poslední dražitel: 113
Dražba ukončena: 05.11.2015, 10:15 h