Hanych Rudolf (1906 - 1994)Zimní cesta

olej na plátně, 46 x 65 cm, signováno vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 4 100 Kč

Číslo položky: 3615
Poslední dražitel: 735
Dražba ukončena: 28.02.2023, 22:48 h