Šlitr Jiří (1924 - 1969)Značky

pastel, konec 50.let, 26,4 x 19,1 cm, nesignováno, publikováno v knize "O. Sommerová, Jiří Šlitr, str. 97", rámováno

Vyvolávací cena 17 000 Kč
Aktuální cena 17 000 Kč

Číslo položky: 142
Poslední dražitel: 54
Dražba ukončena: 02.10.2014, 20:40 h