Arnošt Paderlík (1919 - 1999)

český malíř, sochař, grafik a pedagog. Studoval v letech 1937–1943 uměleckoprůmyslovou školu u Františka Kysely. Záhy vstoupil do skupiny Sedm v říjnu, v roce 1943 do SVU Mánes a o dva roky později do SČUG Hollar. Od roku 1963 vyučoval na Akademii výtvarných umění v Praze.

Paderlík Arnošt (1919 - 1999) : Akt

Akt

bar. litografie, 27,5 x 20 cm, signováno vpravo dole.

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 800
Dražba ukončena 08.06.2023, 17:40 h

Číslo položky: 3730