Jan Hísek (1965)

Malíř, grafik, kreslíř, ilustrátor. Studoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze (1984-1990, ateliér knižní kultury a písma, profesor Milan Hegar a docent Jan Solpera.) Žije a pracuje v Praze.

Hísek Jan (1965) : Velryba

Velryba

lept, 1995, 6,7 x 7,1 cm, dole popsáno 34/37 "Velryba" Jan Hísek 1995, paspartováno

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 600
Dražba ukončena 28.04.2016, 11:50 h

Číslo položky: 478

Hísek Jan (1965) : Zjevení Janovo

Zjevení Janovo

7 mezzotint, 1998, 37 x 23 cm, vše sign. Vydal Aulos, 77 výtisků, tento je č.44

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Prodáno za 8 000
Dražba ukončena 12.11.2018, 19:10 h

Číslo položky: 1400

Hísek Jan (1965) : Sluneční anděl

Sluneční anděl

mezzotinta, 2004, 29,7 x 19,6 cm, sign. vpravo dole, popis uprostřed dole, vlevo dole značeno 57/100

Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 700
Dražba ukončena 10.02.2020, 22:10 h

Číslo položky: 1955

Hísek Jan (1965) : Jonáš

Jonáš

2009, 7x mezzotinta všechny signovány. Formát publikace 26,9 x 14,8 cm, Edice Opál sv.12. Náklad 100 výtisků, tento je 69. Obal podélně zlomený, zbytek nepoškozen.

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 3 300
Dražba ukončena 08.11.2022, 21:45 h

Číslo položky: 3361