Václav Rabas (1885 - 1954)

český malíř, který mezi prvními získal titul národního umělce. Byl členem Umělecké besedy, Spolku Mánes, spoluzakladatelem Sdružení českých umělců a grafiků Hollar a patřil mezi tzv. pátečníky.

Rabas Václav (1885 - 1954) : U okna

U okna

1941, kolor. kresba tuší, 16 x 14 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 3 500 Kč
Prodáno za 4 100
Dražba ukončena 02.02.2021, 22:20 h

Číslo položky: 2520