Vlastimil Zábranský (1936)

Malíř, grafik, scénograf, kostýmní výtvarník. Vystudoval Univerzitu Jana Evangelisty Purkyně v Brně, pedagogickou fakultu, specializace výtvarná výchova. V oblasti umění je samoukem. Věnuje se převážně malbě, grafice a ilustracím.

Zábranský Vlastimil (1936) : Etnografická studie

Etnografická studie

olej na sololitu + perličky, 2005, 55 x 40,5 cm,  sign. vpravo dole Zábranský, na rámu cedulka s popisem

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Prodáno za 30 000
Dražba ukončena 28.04.2016, 22:30 h

Číslo položky: 606

Zábranský Vlastimil (1936) : Předpoklad - Poklad

Předpoklad - Poklad

olej na lepence s aplikací zlacené drtě, 2001, 39,7 x 55,5 cm, sign. uprostřed dole Zábranský, na rubu popsáno autorem, rám s mosazným štítkem "Vlastimil Zábranský 1936 - 2029"

Vyvolávací cena 30 000 Kč
Prodáno za 30 000
Dražba ukončena 28.04.2016, 22:35 h

Číslo položky: 607