Libor Wagner (1933 - 1994)

Ilustrátor, grafik, sochař, malíř. narodil se 6.3.1933 ve Svitavách a zemřel 5.2.1994 v Praze. Studoval na Škole uměleckých řemesel (ŠUŘ) v Brně u Jana Bruknera a na Vysoké škole umělecko-průmyslové v Praze u Petra Dillingera. Vystavoval na mnoha společných i samostatných výstavách. Poslední samostatná výstava jeho díla se konala v roce 1992 v Plzni (Výstavní síň Masné krámy).

Wagner Libor (1933 - 1994) : Chopin

Chopin

tuš, tempera, 1960, 53 x 40,3 cm, sign. vpravo dole Libor Wagner 60

Vyvolávací cena 800 Kč
Prodáno za 800
Dražba ukončena 27.10.2016, 19:45 h

Číslo položky: 782

Wagner Libor (1933 - 1994) : Genesis

Genesis

dřevoryt, 1966, 38,5 x 29 cm, sign. vpravo dole, popis vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 800 Kč
Prodáno za 900
Dražba ukončena 03.05.2018, 21:43 h

Číslo položky: 1363