Arno Naumann (1887 - 1959)

český malíř, ilustrátor a grafik - člen SVU Mánes, grafické skupiny Hollar školení: Akademie výtvarných umění, Praha (profesor František Ženíšek, Max Švabinský) dílo: krajiny, šumavské motivy, portréty, žánry, především v grafice, z grafik především dřevoryt, litografie

Naumann Arno (1887 - 1959) : Statek pod lipou

Statek pod lipou

lept, 1942, 25,5 x 19,5 cm, sign. vpravo dole Ar. Naumann

Vyvolávací cena 500 Kč

Číslo položky: 896

Naumann Arno (1887 - 1959) : Mánes u svého strýce

Mánes u svého strýce

tužka, akvarel, 1928, 25 x 19 cm, sign. a popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč

Číslo položky: 1455