Michael Rittstein (1949)

SOČV Václava Hollara v Praze. 1968 – 1974 studoval na AVU Praha u prof. A. Paderlíka, člen seskupení 12/15 a SVU Mánes. Od r. 2001 vedoucí pedagog, ateliéru malby AVU Praha

Rittstein Michael (1949) : Svatební noc

Svatební noc

bar. litografie, 1983, 40 x 28,5 cm, sign. vpravo dole M. Rittstein 83, vlevo dole 52/100

Vyvolávací cena 2 000 Kč
Dražba ukončena 21.11.2017, 19:50 h

Číslo položky: 1075

Rittstein Michael (1949) : Ex Libris Josef Runštuk

Ex Libris Josef Runštuk

bar. litografie, 1985, 19,5 x 24,3 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 2/120

Vyvolávací cena 700 Kč
Prodáno za 700
Dražba ukončena 12.02.2020, 18:05 h

Číslo položky: 2022

Rittstein Michael (1949) : Bez názvu

Bez názvu

bar. litografie, 1998, 25,5 x 18 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 1 000 Kč
Dražba ukončena 12.02.2020, 18:10 h

Číslo položky: 2023

Rittstein Michael (1949) : Kompozice

Kompozice

1997, bar. litografie, 27 x 21,7 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 27/60

Vyvolávací cena 900 Kč
Prodáno za 3 100
Dražba ukončena 03.02.2021, 16:35 h

Číslo položky: 2524