Petr Ptáček

Jeho obrazy a grafické listy jsou v galeriích a soukromých sbírkách po celé Evropě. Tvoří v malbě, kresbě i umělecké grafice. Maluje akrylem a olejem, v grafice užívá hlavně techniku litografie, kterou vznikly desítky volných grafických listů, ex libris a novoročenek. Kresbu koloruje akvarelem nebo tušemi, vedle volných kreseb realizoval knižní ilustrace, užitou malbu a grafiku a v současné době také návrhy na poštovní známky. V grafických listech ztvárňuje magický svět techniky a lidí.

Ptáček Petr  : Konvolut 8 ex libris

Konvolut 8 ex libris

2004 - 2008, bar. litografie, různé rozměry, všechy sign. a číslované

Vyvolávací cena 500 Kč
Prodáno za 800
Dražba ukončena 07.10.2020, 17:55 h

Číslo položky: 2387