J. Ambrozzi

Ambrozzi J.  : Václavské náměstí

Václavské náměstí

olej na plátně, 50. léta, 49 x 69 cm, sign. vpravo dole

Vyvolávací cena 2 000 Kč

Číslo položky: 1374