Guido Borelli (1952)

Borelli Guido (1952) : Benátky

Benátky

olej na plátně, 12,5 x 17,5 cm, sign. vlevo dole, na rubu štítek s potvrzením pravosti.

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1382