Josef Fučík (1890 - 1955)

akademický malíř, postimpresionista, ilustrátor, středoškolský profesor výtvarné výchovy v Opavě, Ostravě a Litoměřicích, autor scénických výprav litoměřické divadelní společnosti „K. H. Mácha“, spolutvůrce bohatého kulturního dění města Litoměřic v meziválečném období.

Fučík Josef (1890 - 1955) : Milevsko

Milevsko

olej na plátně, 44 x 63 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 800 Kč

Číslo položky: 1395