Otakar Hauska (1874 - 1926)

malíř, kreslíř a grafik do roku 1926 v Praze po té v Brně, studia na UMPRUM škole v Praze. Vytváří akvarely, perokresby a lepty staropražských a starobrněnských pohledů

Hauska Otakar (1874 - 1926) : Nádvoří zámku v Jindřichově Hradci

Nádvoří zámku v Jindřichově Hradci

akvarel, 54,5 x 41 cm, sign. vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1399