Dušan Kállay (1948)

V období 1966 až 1972 studoval na Vysoké škole výtvarných umění u prof. Vincenta Hložníka a prof. Jána Želibského. Ve svém díle se věnuje především volné grafice, maľbě, knižní ilustraci, tvorbě ex libris, tvorbě poštovních známek, animovanému filmu a plagátové tvorbě. Od roku 1990 působí jako profesor na VŠVU jako vedoucí Ateliéru volné grafiky a ilustrace.

Kállay Dušan (1948) : Lukrécie

Lukrécie

bar. lept, 1976, 19 x 12 cm, sign. a značeno dole uprostřed, rámováno

Vyvolávací cena 1 200 Kč

Číslo položky: 1424