Karel Rossí (1955)

Karel Rossí se narodil roku 1955 v Brně. V letech 1971 - 1975 studoval Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti a poté v letech 1975 - 1980 Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Karla Součka. Samostatně vystavuje od roku 1981, a to v různých městech v Česku i v Evropě. Věnuje se malbě krajin a zátiší, které vytváří staromistrovskou technikou. Jeho plátna vyprávějí složité příběhy, do reálné krajiny zasazuje transcendentní děje a probouzí divákovu fantazii.
Autor: Lucie Pátková

Rossí Karel (1955) : Surealistické zátiší

Surealistické zátiší

olej na plátně, 26 x 43 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 1473 Poslední dražitel: zatím nedraženo

Rossí Karel (1955) : Návštěva

Návštěva

Olej na plátně, nalepený na desce, 27 x 31 cm, sign. vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 3 000 Kč
Aktuální cena 3 000 Kč

Číslo položky: 1474 Poslední dražitel: zatím nedraženo