? Sedláček

Sedláček ?  : Západ na Tichém oceáně

Západ na Tichém oceáně

Olej na lepence, 1949, 32 x 53 cm, sign. vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena 800 Kč

Číslo položky: 1476