Crirad Stehlík (1938)

Malíř a grafik Ctirad Stehlík se narodil 10. května 1938 v Praze. Vysokoškolského vzdělání se mu dostalo na Akademii výtvarných umění v Praze. Jeho tvorba se dočkala mnohých výstav nejen u nás, ale rovněž i v zahraničí; například v Afgánistánu, Mexiku či v Tokiu. Stehlíkova díla nalezneme také v pražské Národní galerii. Zemřel 20. října 2004 v Praze.

Stehlík Crirad (1938) : konvolut 5 grafických listů

konvolut 5 grafických listů

5 x litografie v rozměrech 21 x 19 cm, všechy rámovány a signovány

Vyvolávací cena 1 500 Kč

Číslo položky: 1479