Jiří Švengsbír (1921 - 1983)

ýznamný grafik a ilustrátor, tvůrce známek, ex libris školení: Uměleckoprůmyslová škola v Praze (grafika, profesor Antonín Strnadel)

Švengsbír Jiří (1921 - 1983) : Konvolut 3 grafických listů

Konvolut 3 grafických listů

Oceloryty velikosti 21 x 12,5 cm, všechny signované a zarámované

Vyvolávací cena 800 Kč

Číslo položky: 1490