Vojtěch Tittelbach (1900 - 1971)

český malíř, grafik a ilustrátor - člen SVU Mánes a skupiny 58 školení: - Uměleckoprůmyslová škola, Praha (profesor Jaroslav Benda, Dítě Emanuel) - Akademie výtvarných umění, Praha (profesor Max Švabinský) dílo: hlavně grafik, zpočátku sociální témata, expresívnost, později vliv surrealismu, socialistický realismus, portrét, monumentální tvorba

Tittelbach Vojtěch (1900 - 1971) : Odpočívající harlekýn

Odpočívající harlekýn

bar. litografie, 1946, 32 x 38 cm, sign. vpravo dole, vlevo dole 92/300

Vyvolávací cena 1 000 Kč

Číslo položky: 1493